Home / SHOWBIZ / Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar

Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar

Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Fahriye Evcen është gruaja e aktorit shumë të njohur turk Burak Ozcivit.

Edhe pse luajti në shumë seriale e filma, ai në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Kara Sevda’, përcjell ORAinfo.

Fahriye është poashtu aktore shumë e njohur dhe një ndër më të suksesshmet në Turqi.

Ata janë martuar vitin e kaluar dhe tani mediat turke flasin për një shtatzëni të mundshme të saj.

E sot, në ditët e parë të këtij viti ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim, e që na bën të kuptojmë se atë e ka ndryshuar shtatzënia./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 1, 2019 5:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=396377
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuar Gruaja e ‘Kemalit’ publikon foto shtatzënë, kaq shumë ka ndryshuarRating: 4.8