Home / SHOWBIZ / ‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkë

‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkë

‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nurgul Yesilcay dhe Alina Boz, janë dy prej aktoreve më të njohura dhe më të suksesshme turke.

Suksesi I tyre vazhdoi edhe në publikun shqiptar, tek I cili u bënë të njohura me rolet e tyre të ‘Gylserenit’ dhe të ‘Hazallit’ në serialin shumë të njohur turk ‘paramparca’, përcjell ORAinfo.

Ndonëse luajtën edhe në fila e seriale të tjera, me këto role u bënë shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikun shqiptar.

E pas serialin, duket se ato janë takuar prapë dhe nuk kanë hezituar të bëjnë foto bashkë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 27, 2019 12:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=412653
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkë ‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkëRating: 4.8