Home / SHOWBIZ / Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur?

Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur?

Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ajo i ka munguar shumë skenës shqiptare, pasi ka kohë që nuk ka sjellë një klip të ri. Por rikthimi duket se do të jetë shumë i shpejtë. E ftuar në ‘Pop Culture’, këngëtarja Evi Reçi i ka zbuluar planet e afërta.

Nga video e shkurtër e publikuar me momente të emisionit, Evi tregon që shumë shpejt do publikojë një këngë të re. “Projekti i ri do ketë shumë ritëm dhe aty i këndoj një vajze që njihet në Shqipëri”,-u shpreh Evi pa zbuluar më tepër për këngën e re. Më tej këngëtarja ka zbuluar edhe plot detaje për jetën në Itali ku është shpërngulur prej kohësh. Mesa duket rikthimi në muzikë i Evit do të jetë i fuqishëm, por kush të jetë vajza që këngëtarja t’i ketë dedikuar këngë?

The post Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur? appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 12, 2019 5:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403287
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur? Habit Evi Reçi, rikthehet në muzikë me një këngë dedikuar një vajze të njohur?Rating: 4.8