Home / SHOWBIZ / Harroni të gjitha, njihuni me ‘mbesat’ e dhëndrit që morën vëmendjen në dasmë

Harroni të gjitha, njihuni me ‘mbesat’ e dhëndrit që morën vëmendjen në dasmë

Harroni të gjitha, njihuni me ‘mbesat’ e dhëndrit që morën vëmendjen në dasmë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dasma e Gëzimes dhe Hamzës u bë dasma më e përfolur në vend.

Të dielën ata i dhanë fund beqarisë, shkruan ORAinfo.

Pamje të shumta kemi arritur të shohim. Aty pati një atmosferë me të vërtetë të ‘zjarrtë’.

Por, ato që mbetën të pa përfolura janë ‘mbesat’ e dhëndrit, të cilat u dukën shumë bukur në dasmë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 11, 2019 9:49 am ne link https://kosovatoday.com/?p=440546
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Harroni të gjitha, njihuni me ‘mbesat’ e dhëndrit që morën vëmendjen në dasmë Harroni të gjitha, njihuni me ‘mbesat’ e dhëndrit që morën vëmendjen në dasmëRating: 4.8