Home / SHOWBIZ / Hazan dhe Jagizi edhe në realitet dashnorë? Shikoni si puthen në mes të qytetit

Hazan dhe Jagizi edhe në realitet dashnorë? Shikoni si puthen në mes të qytetit

Hazan dhe Jagizi edhe në realitet dashnorë? Shikoni si puthen në mes të qytetit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Janë ndër aktorët më të pashëm në Turqi.

Çaglar Ertugrul dhe Deniz Baysal morën edhe rolet kryesore në serialin që fitoi shumë popullaritet kohëve të fundit, përcjell ORAinfo.

Ndonëse në serial përballën me shumë sfida të ngarkuara nga skenari, në realitet dy aktorët kanë një raport shumë të afërt dhe ndoshta edhe më tepër se miq.

‘Hazan’ dhe ‘Yagiz’ janë në qendër të vëmendjes nga mediat në Turqi, prandaj edhe veprimet e tyre në publik komentohen shumë.

Një fotografi e fundit e aktorëvr ka ngjallë edhe dyshime mbi një lidhje të mundshme mes tyre.

Të përqafuar e duke u puthur me njëri-tjetrin, ata ngritën shumë dyshime në fansat e tyre./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 1, 2019 7:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=434742
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Hazan dhe Jagizi edhe në realitet dashnorë? Shikoni si puthen në mes të qytetit Hazan dhe Jagizi edhe në realitet dashnorë? Shikoni si puthen në mes të qytetitRating: 4.8