.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Hazani po martohet, na prezanton me të dashurin e saj

Hazani po martohet, na prezanton me të dashurin e saj

Hazani po martohet, na prezanton me të dashurin e saj

Ajo mori famë të madhe me rolin e Hazanit.

Aktorja e njohur e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, Deniz Baysal dhe i dashuri i saj, Baris Yurtcu do të martohen në shtator të këtij viti.

Ata kanë zgjedhur Cesme-n, si vendin ku do të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Sipas shtypit turk, çifti po merret personalisht me detajet e ceremonisë martesore.

Dasma e tyre do të ketë rreth 400 të ftuar dhe mendohet të kap vlerën e 200 mijë lirave turke.

Deniz dhe Baris kanë rreth dy vite së bashku. Në një intervistë të mëparshme, Deniz u shpreh se do të martohej atëherë kur ta propozonin.

Ndoshta, aktorja turke ka marrë një propozim romantik, por ne ende nuk dimë asgjë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:22 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441805
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Hazani po martohet, na prezanton me të dashurin e saj Hazani po martohet, na prezanton me të dashurin e sajRating: 4.8