Home / SHOWBIZ / I bleu unazë të shtrenjtë, Adelina e shpërblen burrin e saj me përqafime

I bleu unazë të shtrenjtë, Adelina e shpërblen burrin e saj me përqafime

I bleu unazë të shtrenjtë, Adelina e shpërblen burrin e saj me përqafime

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri është këngëtarja që çdo herë është tejet e përfolur në publik dhe në media, e kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Ajo së fundi ka qenë temë diskutimi sidomos pas lidhjes së saj me avokatin maqedonas 50 vjeçar dhe më vonë pas lindjes së djalit të tyre, përcjell ORAinfo.

Adelina këtë kohë është në pushime me burrin dhe nga atje publikon vazhdimisht foto dhe video të ndryshme.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet duke e përqafuar burrin, por ajo që merr gjithë vëmendjen është unaza e shtrenjtë që ai ia ka blerë Adelinës./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 22, 2019 9:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=409489
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I bleu unazë të shtrenjtë, Adelina e shpërblen burrin e saj me përqafime I bleu unazë të shtrenjtë, Adelina e shpërblen burrin e saj me përqafimeRating: 4.8