Home / SHOWBIZ / I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’

I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’

I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Özgun Çoban është aktori i njohur dhe shumë i pëlqyer turk.

Ai arriti që me rolet e tij të bëhet shumë i suksesshëm jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e Tunçit në serialin e njohur turk ‘Më fal’.

Ndonëse seriali ka përfunduar ‘Tunçi’ në shumë fotografi shihet se është dobësuar shumë dhe duket shumë i zbehur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424437
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’ I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’Rating: 4.8