Home / SHOWBIZ / I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin
I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin

I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin

I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jashtë mase atë.

I kërkojnë gruan për filma por*o, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin (VIDEO) Pëlqej0
Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jashtë mase atë.

Në shtëpinë e tyre kanë mbërritur lule dhe një mesazh zanor me spec nga një producent që i ofron Jenny-t një rol në një film, Zonja Bovari, por me skena paksa tepër të nxehta brenda, gjë që e ka tërbuar sulmuesin e kombëtares italiane.

Nuk mbaron me kaq, sepse producenti-aktor i bë nte telefonata pa fund bashkëshortes së Insigne-s, duke i dërguar edhe lule, me foton e tij, pa harruar mesazhet në telefon, që natyrisht krijuan tension të paparë mes futbollistit dhe gruas së tij.

“Çkemi zë i mrekullueshëm, po mendoja për ty… puthje!”

Insigne e dëgjon mesazhin dhe tërbohet: “Vërtet po ndodh kjo? Dhe ti po i përgjigjesh? Nuk po i përgjigjesh sepse jam unë këtu?“

Ajo i përgjigjet: “Më thuaj i ti përgjigjem, më thuaj ti”…

Insigne, në nerva e sipër, i hakërrehet bashkëshortes dhe i kërkon që t’i përgjigjet një herë e mirë personit që e telefonon dhe i dërgon mesazhet e guximshme: “Kush dreqin je ti që flet me këto konfidenca? Ti nuk je askush.”

“Ashtu? Je xheloz? Po apo jo?”, Jenny e mbajti lojën sa mundi, por situata u bë mjaft e acaruar dhe për pak sa nuk u kalua në dhunë fizike.

I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 10:46 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424723
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin I kërkojnë gruan për filma pornografik, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthinRating: 4.8