Home / SHOWBIZ / Ish i dashuri i Morenës miliarder po çmendet pas Vildane Zenelit

Ish i dashuri i Morenës miliarder po çmendet pas Vildane Zenelit

Ish i dashuri i Morenës miliarder po çmendet pas Vildane Zenelit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Miliarderi iranian, Sasha Sobhani, u bë shumë i njohur në Kosovë që pas lidhjes me këngëtaren Morena Taraku. Ndonëse ata nuk e bënë publike romancën e tyre u komentuan gjatë në media dhe ndarja e tyre mori një vëmendje të madhe për shkak të akuzave ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo, siç duket Sasha është i fiksuar me vajzat shqiptare pasi vetëm pak ditë më parë ai publikoi një foto të modeles shqiptare Vildane Zeneli dhe e etiketoi atë duke treguar pëlqimin e tij.

Vildane me Sashën njihen pasi në një postim që miliarderi bëri pak më parë, modelja nuk ngurroi që t’i komentonte.

“Mendjet e mëdha mendojnë vetëm”, shkruante Sasha pranë fotos ndërkohë që Vildane i  komentoi: “Përshkrim i bukur, jam dakord”, ndërsa miliarderi iranian ia ktheu me një emoji
trëndafili.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 2, 2019 2:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=444650
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ish i dashuri i Morenës miliarder po çmendet pas Vildane Zenelit Ish i dashuri i Morenës miliarder po çmendet pas Vildane ZenelitRating: 4.8