Home / SHOWBIZ / Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tij

Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tij

Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tij

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Aktori i cili i dha jetë rolit të Kemajlit në serialin “Kara Sevda”, Burak Özçivit, në vitin 2017 është martuar aktoren e bukur turke Fahriye Evcen.

Këto ditë, në mediat turke, lajmet për çiftin dhe çdo lëvizje e tyre kanë qenë të panumërta, kjo pasi ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Sipas shkrimeve që kanë qarkulluar sot në mediat turke, çifti do të bëhen prindër të një djali.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 1:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404404
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tij Janë në prag për tu bërë prindër, zbulohet gjinia e fëmjës së Kemailit dhe guras së tijRating: 4.8