Home / SHOWBIZ / Justin Bieber në luftë me depresionin

Justin Bieber në luftë me depresionin

Justin Bieber në luftë me depresionin

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

“Këngëtari kanadez Justin Bieber po trajtohet për depresion”, – ka bërë të ditur një burim pranë tij. Megjithatë, ka theksuar se kjo nuk ka të bëjë me martesën e tij me Hailey Baldëin. “Ai është shumë i lumtur me bashkëshorten e tij.

Justin Bieber ka shumë mbështetje dhe po trajtohet lidhur me problemin ka besim se do ia dalë mbanë së shpejti”-është shprehur më tej ai. Mediat raportojnë se ai shkon edhe në kishë dhe është fotografuar me një pastor duke ecur sëbashku.

“Është shumë e rëndësishme të kesh besim në vetvete. Gjatë jetës kam bërë disa gabime, të cilat kanë ndikuar në besimin dhe gjykimin tim. Ka qenë e vështirë për mua të kem besim edhe tek Hailey. Kemi punar shumë lidhur me këtë dhe tashmë ndihemi shumë mirë”, – është shprehur Bieber. J.K

The post Justin Bieber në luftë me depresionin appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 11:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424036
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Justin Bieber në luftë me depresionin Justin Bieber në luftë me depresioninRating: 4.8