Home / SHOWBIZ / Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.

Duke qenë edhe një ndër më të pëlqyerat, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

E këto ditë ajo ka realizuar një set fotografik, e në një prej fotove, ajo shihet pranë burrit dhe djalit, e ajo që merr gjithë vëmendjen është se ata të gjithë janë veshur në veshje të zezë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 8:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423709
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithëRating: 4.8