Home / SHOWBIZ / Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar Elita

Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar Elita

Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar Elita

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë.

Zëri është emri më të cilin ata e kanë pagëzuar djalin, shkruan ORAinfo.

Elita duket se e ka marrë vetën mjaftë shpejtë.

Të paktën kështu duket në një foto të përbashkët me Gjikon dhe djalit.

Padyshim se duket paksa e plotë, por kjo është normale pas ҫdo lindje./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 24, 2019 5:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=431361
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar Elita Kaq ditë pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar ElitaRating: 4.8