Home / SHOWBIZ / Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot Anitës

Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot Anitës

Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot Anitës

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij Anita janë një ndër çiftet më të komentuara shqiptare dhe krejt kjo për shkak të paraqitjes së tyre.

Çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm që përfolet shumë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Nga të dy, Anita është ajo më aktivja në rrjete sociale e në veçanti në Instagram.

E sot, ajo ka postuar disa foto ku shihet se Ramushi I ka bërë surprizë një tufë me lule në prag të ditës së të dashuruarve./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 10:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424411
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot Anitës Kaq romantik është Ramushi, do të befasoheni çfarë dhurate i ka bërë sot AnitësRating: 4.8