Home / SHOWBIZ / Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran (Foto)

Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran (Foto)

Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ciara kishte shtuar 27 kg gjatë kohë sa ishte shtatzënë me beben e dytë, por duke falënderuar vaktet e vogla ajo tashmë duket tepër seksi

Ciara kishte shtuar 27 kg kur ishte shtatzënë me vajzën e dytë Sienna që e ka me yllin e futbollit amerikan Russel Wilsson.

Por, 33 vjeçarja tashmë duket si një sirenë ku ka konsumuar vakte të vogla dhe ka bërë fitnes të vazhdueshëm. Këtë gjë ajo e ka thënë në një intervistë për InStyle, ku është në ballinën e kësaj reviste për muajin prill.

“Haja shumë. Patate te skuqura, makarona, bukë misri. Dëshiroja të haja edhe kur nuk ishin ditët e falënderimeve…jam një vajzë jugore. Ne dëshirojmë të hamë!|”, ka thënë ai.

Por, bukuroshja e ka humbur shpejt peshën e fituar pasi që solli në jetë Siennan, një gjë që sipas saj erdhi nga përkushtimi i saj.

“Zgjohem në mëngjes, i jepja gji bebes, konsumoja vakte të vogla, stërvitesha, kthehesha në shtëpi, bëja pompa, prapë konsumoja vakt të vogël, ushqeja me gji beben, haja drekë, pastaj prapë bëje fitnes”, ka thënë ajo. /GazetaExpress/


Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 15, 2019 2:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437566
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran (Foto) Kaq të ekspozuar nuk e kemi parë Ciaran (Foto)Rating: 4.8