Home / SHOWBIZ / Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” Adele
Camila Cabello është mbretëresha e re e muzikës në platformat online. Kënga e famshme e saj ‘Havana’ është shpallur kënga më e dëgjuar e një artiste femër e të gjitha kohërave. 21-vjeçarja hodhi nga froni këngën e Adele ‘Hello’. Havana mbizotëron me 3.4 miliardë dëgjime ndërsa Hello mban vendin e dytë tashme me 3.36 miliardë dëgjime. Camila është nominuar me dy çmime në Grammy 2019, në kategorinë ‘Best Pop Solo Performance’ me ‘Havana’ dhe në kategorinë ‘Best Pop Vocal Album’ me albumin e saj të vetë-titulluar Camila. Ceremonia e ndarjes së çmimeve do zhvillohet të dielën më 10 shkurt. The post Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” Adele appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” Adele

Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” Adele

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Camila Cabello është mbretëresha e re e muzikës në platformat online. Kënga e famshme e saj ‘Havana’ është shpallur kënga më e dëgjuar e një artiste femër e të gjitha kohërave.

21-vjeçarja hodhi nga froni këngën e Adele ‘Hello’. Havana mbizotëron me 3.4 miliardë dëgjime ndërsa Hello mban vendin e dytë tashme me 3.36 miliardë dëgjime.

Camila është nominuar me dy çmime në Grammy 2019, në kategorinë ‘Best Pop Solo Performance’ me ‘Havana’ dhe në kategorinë ‘Best Pop Vocal Album’ me albumin e saj të vetë-titulluar Camila. Ceremonia e ndarjes së çmimeve do zhvillohet të dielën më 10 shkurt.

The post Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” Adele appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 1:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404391
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” Adele Kënga më e dëgjuar, Camila Cabello “mposht” AdeleRating: 4.8