.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Këngëtari shqiptar derdh eurot mbi vithet e vajzave (Video)

Këngëtari shqiptar derdh eurot mbi vithet e vajzave (Video)

Këngëtari shqiptar derdh eurot mbi vithet e vajzave (Video)

Për disa kohë Stine u shkëput nga tregu muzikor, por pritja ia vlejti.

Një prej këngëtareve me të dashur për publikun shqiptar në skenat e videoklipit të tij më të ri shfaqet duke “e djegur” me gocat e ‘’Maria Bonitës’’.

Në skenat e këtij videoklipi ai derdh eurot lumë mbi vidhet e tyre.  Vajzat performojnë në tub dhe Stine derdh eurot pas lëvizjeve të tyre.

E mesa duket këngëtari ka zgjedhur vendin e duhur për të xhiruar klipin e tij, pasi vajzat e ‘’Maria Bonitës’’ siç duken edhe xhirimet e videoklipit të Stines kanë linja perfekte.

Klubi më i frekuentuar i natës në kryeqytet me “panterat” e zjarrta është zgjedhja që Stine ka bërë për të sjellë një super videoklip.

Stine, në xhirimet e këtij videoklipi shfaqet mjaft në formë me vajzat e Maria Bonitës që kërcejnë rreth tij.

Këngëtari e djeg me gocat e ‘’Maria Bonitës’’, derdh eurot lume mbi vithet e tyre on Vidnews.

Me siguri çdo mashkull do të donte të ishte ne vendin e tij dhe ajo që mund të thuhet si përfundim është se ky videoklip do të ketë sukses të garantuar.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 27, 2019 12:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=438743
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këngëtari shqiptar derdh eurot mbi vithet e vajzave (Video) Këngëtari shqiptar derdh eurot mbi vithet e vajzave (Video)Rating: 4.8