Home / SHOWBIZ / Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze

Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze

Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina është këngëtarja shqiptare nga Shkupi që bëri bujë në publik që në daljen e saj të parë.

Jeta e saj përherë ka sjellë lajme që janë diskutuar për muaj të tërë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

E këto vitet e fundit ajo u përfol shumë sidomos pas lidhjes me burrin maqedonas, e me të cilin tani ka një djalë.

Adelina tani është e përkushtuar vetëm në rritjen e djalin, dhe nuk heziton asnjëherë të na tregojë se sa shumë kohë kalon me të.

E këto ditë ajo ka postuar disa foto ku shihet se si luan djali i saj në shtëpinë super-luksoze./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 6:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423639
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksoze Kështu luan djali i Adelinës në shtëpinë super luksozeRating: 4.8