Home / SHOWBIZ / Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan

Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan

Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Korab Shaqiri është tani një ndër kantautorët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm shqiptarë.

Ndonëse u bë i njohur si djali i këngëtarit, Ilir Shaqiri, më vonë famën e madhe e arriti vetë si këngëtar e më vonë si kantautor i suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Ai nuk lë pa u përfolur edhe për jetën private. Ai tani është i martuar dhe ka një djalë.

Djali i tij sot festoi ditëlindjën, e Korabi nuk hezitoi të postojë foto në këtë ditë kaq të rëndësishme për ta./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 12:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424477
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruanRating: 4.8