.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Kunata e Egzonës vishet e rregullohet për të dal, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet për të dal, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet për të dal, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë bukur.

Ndër të tjera, Albiona po duket edhe shumë atraktive./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 4:38 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446909
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kunata e Egzonës vishet e rregullohet për të dal, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë Kunata e Egzonës vishet e rregullohet për të dal, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetëRating: 4.8