Home / SHOWBIZ / Kunata e saj në emision, Learta bën këtë reagim kur e sheh

Kunata e saj në emision, Learta bën këtë reagim kur e sheh

Kunata e saj në emision, Learta bën këtë reagim kur e sheh

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

U bë e njohur si reja e këngëtares më të pëlqyer trë muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Tani, Learta Jakupi është një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media, dhe kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas angazhimeve që i ka në familje e në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet kunata e saj duke u intervistuar, e me këtë Learta ia ka bashkangjitur edhe një zemër./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 3, 2019 1:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=435564
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kunata e saj në emision, Learta bën këtë reagim kur e sheh Kunata e saj në emision, Learta bën këtë reagim kur e shehRating: 4.8