Home / SHOWBIZ / Learta del me Kushtrimin për kafe, do të habiteni nga pamja e saj

Learta del me Kushtrimin për kafe, do të habiteni nga pamja e saj

Learta del me Kushtrimin për kafe, do të habiteni nga pamja e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Kushtrimin.

Ajo që bie në sy është se Learta ka dalur e pa grimosur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404145
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta del me Kushtrimin për kafe, do të habiteni nga pamja e saj Learta del me Kushtrimin për kafe, do të habiteni nga pamja e sajRating: 4.8