Home / SHOWBIZ / Learta na prezanton me dy fustanat e saj përrallor, duken si të princeshave

Learta na prezanton me dy fustanat e saj përrallor, duken si të princeshave

Learta na prezanton me dy fustanat e saj përrallor, duken si të princeshave

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me dy fustanat e saj më të ri të dyqanit.

Të dy po duken shumë përrallor./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 5:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423581
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta na prezanton me dy fustanat e saj përrallor, duken si të princeshave Learta na prezanton me dy fustanat e saj përrallor, duken si të princeshaveRating: 4.8