Home / SHOWBIZ / Lola dhe Anita fotografohën me Elvana Gjata, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Lola dhe Anita fotografohën me Elvana Gjata, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Lola dhe Anita fotografohën me Elvana Gjata, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt.

Aja dhe Dauti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lola është mjaft aktive në rrjete sociale dhe asnjëherë nuk heziton të na tregojë sa nënë e kujdesshme është.

Ajo mbrëmë ishte në koncertin e Elvana Gjatës të mbajtur në Kosovë. Lola në këtë koncert ishte e shoqëruar edhe nga motra e saj, Anita Haradinaj.

Të dyja motrat kanë bërë edhe një foto me këngëtarën Elvana Gjata.

Të rregulluara bukur, veshja e tyre ka tërhequr vëmendjen. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 18, 2019 9:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=427201
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lola dhe Anita fotografohën me Elvana Gjata, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen Lola dhe Anita fotografohën me Elvana Gjata, veshja e tyre merr gjithë vëmendjenRating: 4.8