Home / SHOWBIZ / Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtë

Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtë

Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo

Që të dy janë shumë aktivë në rrjtet sociale dhe pothuajse çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat rozë.

E sot, Lulja ka postuar një foto ku shihet ajo dhe Medan ë aeroplan dhe që tregon se janë nisur pa fëmijët në pushim në Tajlandë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 12, 2019 11:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=403100
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtë Lulja dhe Meda nuk po e ‘durojnë’ të ftohtin, nisen për pushim në këtë vend të nxehtëRating: 4.8