Home / SHOWBIZ / Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyre

Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyre

Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyre

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Meda dhe Luljeta Pergjeqaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

E Lulja si bashkëshortja e Medes është bërë shumë e njohur për gjithë shqiptarët, shkruan ORAinfo.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Lulja sapo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Medës.

Të veshur në mënyrë interesante, Meda dhe Lulja janë duke i shijuar deri në maksimum pushimet. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 18, 2019 6:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=406854
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyre Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyreRating: 4.8