Home / SHOWBIZ / Majlinda shkon në fitness, por përfundon…

Majlinda shkon në fitness, por përfundon…

Majlinda shkon në fitness, por përfundon…

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Majlinda Zeka është emri që u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk.

Për disa javë në media ishte në qendër lidhja e tyre, dhe pas ndarjes u kuptua që Majlinda ishte shtatzënë, përcjell ORAinfo.

Tani djali i tyre Roani rritet vetëm me nënën dhe takon kohë pas kohe babain e tij.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot ajo ka publikuar një video ku shihet që është në palestër.

Ajo ka shkuar për të ushtruar, por ka përfunduar duke bërë video për ta reklamuar trupin e saj. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 1:02 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424093
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Majlinda shkon në fitness, por përfundon… Majlinda shkon në fitness, por përfundon…Rating: 4.8