Home / SHOWBIZ / Majlinda vishet më me stil se kurrë, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

Majlinda vishet më me stil se kurrë, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

Majlinda vishet më me stil se kurrë, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes së tyre, djali po qëndron me nënën, por që ditëve të fundit patëm një përplasje në rrjetet sociale mes Majlindës e Majkut.

Por, kjo duket se nuk e ka penguar Majlindën që të vazhdojë jetën si më së miri.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket e veshur me shumë stil.

Ajo ka kombinuar pallton dhe ҫizmet me ngjyrë të njëjtë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 12:31 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404361
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Majlinda vishet më me stil se kurrë, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e saj Majlinda vishet më me stil se kurrë, vëmendja tek palltoja dhe ҫizmet e sajRating: 4.8