Home / SHOWBIZ / Marina shfaqet me një pamje që nuk e priste askush, do të habiteni edhe ju

Marina shfaqet me një pamje që nuk e priste askush, do të habiteni edhe ju

Marina shfaqet me një pamje që nuk e priste askush, do të habiteni edhe ju

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Marina është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket paksa provokuese.

Aty, ajo është shfaqur e veshur vetëm me këmishë nate./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 13, 2019 11:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=403971
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Marina shfaqet me një pamje që nuk e priste askush, do të habiteni edhe ju Marina shfaqet me një pamje që nuk e priste askush, do të habiteni edhe juRating: 4.8