Home / SHOWBIZ / Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e fundit

Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e fundit

Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e fundit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri të njohur, Majlinda Zekën.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë, Roanin, e cili tani rritet me prindërit e ndarë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse Majlinda është një nënë tejet e përkushtuar, nuk heziton të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E këto ditë, ajo ka postuar në Instastory një foto ku shihet se veshja plot stil dhe grimi I lehtë e bëjnë të duket shumë bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 12:01 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423885
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e fundit Me grim të lehtë e veshje plot stil, Majlinda iu befason me pamjen e funditRating: 4.8