Home / SHOWBIZ / Më kë po i kalon pushimet dimërore Ryva Kajtazi?

Më kë po i kalon pushimet dimërore Ryva Kajtazi?

Më kë po i kalon pushimet dimërore Ryva Kajtazi?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ndonëse dimri është afër përfundimit shumë kush ende po i shfrytëzon ditët e mbetura në vende malore dhe të përshtatshme për skijim.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe këngëtarja e njohur, Ryva Kajrazi e cila së fundi po qëndron në alpet franceze.

Nga atje ajo ka publikuar disa foto vet dhe me vazën e saj. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 28, 2019 9:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=434022
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Më kë po i kalon pushimet dimërore Ryva Kajtazi? Më kë po i kalon pushimet dimërore Ryva Kajtazi?Rating: 4.8