.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptar

Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptar

Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptar

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari që në publik njihet me emrin artistik, Meda.

Ai është një ndër këngëtarët më të kërkuar në dasma dhe ngjarje festive familjare.

Meda është një nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Ai deri më tani ka sjell një numër të madh të projekteve por nuk i lë anash as mbrëmjet dhe koncertet e shumta që ka, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Meda ka publikuar një imazh pranë futbollistit shqiptar, Granit Xhaka që mbase janë takuar në një nga mbrëmjet e këngëtarit.

Nga ana tjetër, Graniti jeton dhe vepron në Zvicër prej vitesh i cili shquhet mjaft shumë për talentin që ka në futboll.

Duhet theksuar se, Granit Xhaka aktualisht është duke luajtur për skuadrën e Arsenal.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 23, 2019 10:30 am ne link https://kosovatoday.com/?p=430622
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptar Meda del përkrah futbollistit të njohur shqiptarRating: 4.8