Home / SHOWBIZ / Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen (Video)
Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen

Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen (Video)

Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Janë një ndër çiftet më të adresuara në mediat rozë, për çka edhe po përcillen në çdo hap që po bëjnë.

Meda së bashku më gruan, Lulen, duket se kanë ikur nga ky mot tejet të acaruar, për të kaluar disa ditë në njërin nga vendet më tropikale, shkruan Kosovarja.

Ishte Meda ai i cili ndau një imazh në rrjetet sociale, ku edhe tregoi se për të dhe Lulen tashmë kanë filluar pushimet e para për këtë vit.

“Pak pushim”, ishte mbishkrimi i tij në videon e publikuar, ku edhe shihej mjaft mirë se dyshja rrethohej nga një ambient tejet i ngrohtë.

Meda së bashku me gruan e tij, Lulen

Posted by Albania Viral on Sunday, January 13, 2019

Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 10:37 am ne link https://kosovatoday.com/?p=404228
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen (Video) Meda fillon pushimin e parë për këtë vit me Lulen (Video)Rating: 4.8