.
Tuesday , July 16 2019
Home / SHOWBIZ / Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot Meda ka publikuar një foto ku shihet në mesin e Arbnorësh dhe Shkendës, dy super-femrave shqiptare.

A thua Lulja do të xhelozojë për këtë foto të burrit të saj!?/ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 11, 2019 3:48 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454946
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xheloziaRating: 4.8