Home / SHOWBIZ / Mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës ne Eurovision

Mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës ne Eurovision

Mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës ne Eurovision

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës ne Eurovision
Siç duket mediat serbe, ende besojnë se bërja e shqiponjës me duar është vetëm provokim për ta.

Mediumi serb b92, ka shkruar “Provokimi nga përfaqësuesja e Shqipërisë: As në Eurovision nuk shkojnë pa e bërë shqiponjën me dy koka”, transmeton Gazeta Express.

Sipas tyre, Jonda Maliqi e ka bërë simbolin e shqiponjës, pak para fillimit të këngës nga përfaqësuesja e Serbisë.

Madje shkruhet në mënyrë ironike se ajo doli me qetësi në skenë dhe i përshëndeti të gjithë. /GazetaExpress/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 19, 2019 1:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=447265
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës ne Eurovision Mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës ne EurovisionRating: 4.8