Home / SHOWBIZ / Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisë

Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisë

Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një grua shtatzënë e mrekullueshme dhe plot sharm. Kështu është dukur Dukesha e Sussex gjatë një eventi me Princin Harry. Meghan Markle mbante veshur një fustan ngjyrë krem të firmës Calvin Clain, i cili e bëntë princeshën të rrezatonte.

Ajo e kishte shoqëruar fustanin me një pallto po aq të bukur me një çmim rreth 1000 euro. Meghan nuk i ka shpëtuar as takave edhe pse është shtatzënë, duke e bërë kështu veshjen të duket perfekte. Princesha e Sussex është në muajin e shtatë të shtatzanisë dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. J.K

The post Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisë appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 9:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=423944
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisë Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisëRating: 4.8