.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra

Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra

Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra

Merita Spahiu është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Përveç për muzikën, Merita dhe familja e saj janë shumë të përfolur nga mediat dhe publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka dalë bashkë me nënën dhe vajzat e në një foto që e kanë publikuar ato po duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:41 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441707
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetraRating: 4.8