Home / SHOWBIZ / Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan me lule.

Këngëtarja sado e shtyer në moshë, ajo po vazhdon t’i sfidojë vitet me dukjen e saj joshëse. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 1:21 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=422691
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e saj Mihrije vesh fustan me lule, do ta ‘shashtris’ Naimin me trupin e sajRating: 4.8