.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Morena Taraku bën tatuazhin që askush s’e priste

Morena Taraku bën tatuazhin që askush s’e priste

Morena Taraku bën tatuazhin që askush s’e priste

Morena Taraku është një prej vajzave më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Kjo për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale dhe për shkak të lidhjeve të saj.

Por së fundmi Morena është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një tatuazhi që ka bërë në krahun e saj.

Ka qenë vetë, ajo që e ka treguar tatuazhin që ka bërë, duke e postuar në “Snapchat’’. Ajo ka bërë tatuazh Michael Jackson, duke treguar kështu se është një adhuruese e flaktë e mbretit të Popit.

Po ashtu Morena Taraku ka shkruar: “Kush tha që ai ka vdekur? MJ.’’ Kujtojmë këtu se Morena Taraku është diskutuar shumë për lidhjen që pati me miliarderin Iranian, Sasha Sobhan.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 15, 2019 1:24 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=441585
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Morena Taraku bën tatuazhin që askush s’e priste Morena Taraku bën tatuazhin që askush s’e pristeRating: 4.8