.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Morena Taraku ja qet ‘flakën’ Instagramit me foton e fundit

Morena Taraku ja qet ‘flakën’ Instagramit me foton e fundit

Morena Taraku ja qet ‘flakën’ Instagramit me foton e fundit

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Në postimet e fundit Morena si duket nuk ka qenë në humor shumë të mirë, në foton e postuar në instagram bukuroshja shihet duke pozuar nga shtrati.

E veshur në mënyrë joshëse, Morena me këtë foto ja ka qitur flakën Instagramit. Në këtë foto Morena zbulon edhe tatun e re qe e ka bërë në krah të ikonës së mizikës Michael Jackson.

Kujtojmë që mediat koheve të fundit kanë raportuar se pas ndarjes nga miliarderit iranian, tani Morena Taraka është lidhur sërish me një miliarder, por ky i fundit duke se është shqiptar. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 11:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441965
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Morena Taraku ja qet ‘flakën’ Instagramit me foton e fundit Morena Taraku ja qet ‘flakën’ Instagramit me foton e funditRating: 4.8