Home / SHOWBIZ / Ndahen Ronela dhe Young Zerka…!

Ndahen Ronela dhe Young Zerka…!

Ndahen Ronela dhe Young Zerka…!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dy këngëtarët shqiptarë Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ata janë përfolur për vite me rradhë për dashurinë e tyre, të cilën asnjëherë nuk e kanë konfirmuar plotësisht. Çifti thuhet se i ka dhënë fund romancës për shkak të disa mosmarrëveshjeve që ata kanë pasur lidhur me mënyrën si e shihnin këtë lidhje.

Edhe pse Ronela është shprehur se nuk ishte gati për bashkëjetesë, dëshironte të zyrtarizonte lidhjen e saj. Matje u përfol se kënga ‘Vuj’ ishte një dedikim kushtuar Zerkës.

Ata për vite janë parë pranë njëri-tjetrit, por tashmë pas 4 vitesh dashurie të pa pohuar publikisht çifti i ka dhënë fund. Ata madje as nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale, dhe ky është një goxha sinjal për kohët që jetojmë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 14, 2019 2:13 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437454
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ndahen Ronela dhe Young Zerka…! Ndahen Ronela dhe Young Zerka…!Rating: 4.8