.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’

Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’

Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës, mirëpo, është roli i ‘Ferides’ në serialin mos ma lësho dorën ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Po me këtë rol po bën bujë të madhe edhe në publikun shqiptar

‘Feridja’ tani duket se është moshuar shumë dhe nga foto që shohim duket shumë e lodhur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 9:54 am ne link https://kosovatoday.com/?p=446634
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’Rating: 4.8