.
Friday , July 19 2019
Home / SHOWBIZ / Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tij

Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tij

Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tij

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Albatritit sot ka publikuar një foto të bukur, ku shihet bashkë me binjakët e tij./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com May 16, 2019 4:35 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=446891
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tij Një baba si Albatriti, kaq mirë kujdeset për binjakët e tijRating: 4.8