.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas angazhimve në profesion është tejet aktive në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë Matinin për shëtitje dhe ai e ka përqafuar fort hallën./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 16, 2019 10:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441703
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për MatininRating: 4.8