Home / SHOWBIZ / Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Idris Nebi Taşkan është aktori turk e që me rolet e tij u bë tejet I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera

Ai u bë i njohur në publikun shqiptar me rolin e tij të Jasinit në serialin turk ” Zonja Fazilet dhe të bijat”, shkruan ORAinfo.

Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E të tillë duket se e ka edhe të dashurën e cila nga fotot që i kemi parë e lë në hije edhe ‘Exhen’./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 14, 2019 12:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=424473
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’ Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’Rating: 4.8