Home / SHOWBIZ / Një nënë e përkushtuar si Edona, këto janë fjalët më të ëmbla për urimin e djalit

Një nënë e përkushtuar si Edona, këto janë fjalët më të ëmbla për urimin e djalit

Një nënë e përkushtuar si Edona, këto janë fjalët më të ëmbla për urimin e djalit

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Edona Llalloshi është një nga këngëtarët më të pëlqyera nga publiku.

Ajo për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Edona është e martuar dhe ka një djalë të quajtur Nur.

E, sot ajo feston tre vjetorin e lindjes së djalit.

Dhe, si një nënë e përkushtuar ajo ka shkruar fjalët më të ëmbla në ditëlindjen e djalit.

“Çka duhet dhe mundet një Nënë me i dhënë dritës së vet, veç se shpirtin dhe dashurin pa fund për një jetë të gjatë e të lumtur”, ka shkruar Edona. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 23, 2019 9:12 am ne link https://kosovatoday.com/?p=430597
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një nënë e përkushtuar si Edona, këto janë fjalët më të ëmbla për urimin e djalit Një nënë e përkushtuar si Edona, këto janë fjalët më të ëmbla për urimin e djalitRating: 4.8