Home / SHOWBIZ / Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e saj

Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e saj

Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Fjolla Svirca Mehmetit u bë e njohur në media e në publik si gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ndonëse u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, tani Fjolla famën e madhe po e arrin vetë duke qenë shumë e suksesshme në dyqanin që ka hapur, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sonte, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka gatiar ëmbëlsirë për burrin dhe fëmijët, e me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 8:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423734
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e saj Një nuse kaq e zonja si Fjolla, shikoni çfarë ka gatuar për familjen e sajRating: 4.8