.
Saturday , July 20 2019
Home / SHOWBIZ / Njihuni me burrin dhe dy fëmijët e Dhurata Hoxhës

Njihuni me burrin dhe dy fëmijët e Dhurata Hoxhës

Njihuni me burrin dhe dy fëmijët e Dhurata Hoxhës

Dhurata Hoxha uron djalin për ditëlindje

Ministrja e Integrimit Europian, Dhurata Hoxha, i ka uruar ditëlindjen djalit të saj, shkruan rtv21

Ajo ka publikuar në Facebook një fotografi familjare, në të cilën shfaqet pranë bashkëshortit dhe dy fëmijëve.

“Mali, sot, mbushi 11 vjet. Jeta jonë, dita jonë e mbarë…është e lidhur me këtë ditë të lumtur të jetës tonë. Urime ditëlindja e 11-të! Të duam Nana, Babi dhe Hana“, ka shkruar Hoxha.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com April 17, 2019 9:24 am ne link https://kosovatoday.com/?p=441825
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Njihuni me burrin dhe dy fëmijët e Dhurata Hoxhës Njihuni me burrin dhe dy fëmijët e Dhurata HoxhësRating: 4.8