Home / SHOWBIZ / Nora del nga grimerja me pamjen më të bukur ndonjëherë, merr vëmendjen fustani i saj

Nora del nga grimerja me pamjen më të bukur ndonjëherë, merr vëmendjen fustani i saj

Nora del nga grimerja me pamjen më të bukur ndonjëherë, merr vëmendjen fustani i saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Edhe sot Nora është shumë aktive në muzikë dhe kohë pas kohe publikon projekte të reja.

Krahas kësaj ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë nga frizerja me grimerja me pamjen më të bukur ndnjëherë, mirëpo, ai që bie në sy është fustani I saj ngjyrë rozë./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 12, 2019 10:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=423841
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nora del nga grimerja me pamjen më të bukur ndonjëherë, merr vëmendjen fustani i saj Nora del nga grimerja me pamjen më të bukur ndonjëherë, merr vëmendjen fustani i sajRating: 4.8